چهارشنبه ٢٧ تير ١٣٩٧ - 
1 2 3
 
منو اصلی
صفحه اصلي > بخش های جشنواره > بخش کتابخوانی 
 

بخش کتابخوانی :

 رشته‌هاي: کتابخوانی، نقد کتاب و تلخیص کتاب

در رشته کتابخوانی، سئوالات از کتاب "انسان بر آستان دین" خلاصه7 کتاب استاد شهید مرتضی مطهری(ره) ،"انتشارات دانشگاه امام صادق (ع)" و به صورت چهارگزینه‌ای و تشریحی مطرح می‌گردد.

زمان بندی و نحوه برگزاری مسابقه کتابخوانی در مراحل دانشگاهی و سراسری متعاقبا از طریق معاونت های دانشجویی و فرهنگی دانشگاه های علوم پزشکی کشور اعلام می گردد.

در رشته نقد کتاب، فایل اثر مربوط به نقد کتاب "سبک زندگی اسلامی ایرانی" نویسنده: حجت الاسلام و المسلمین دکتر احمد حسین شریفی، "انتشارات مرکز پژوهشی علوم انسانی صدرا" به صورت تایپ شده با برنامه word2003-2007در صفحات A4(حداقل 10 و حداکثر 20 صفحه، با فونتB lotusدر اندازه 14 و فاصله خطوط 1.15) در سامانه جشنواره ثبت گردد.

در رشته تلخیص کتاب، فایل اثر مربوط به تلخیص کتاب"خانواده و تربیت مهدوی" نویسنده: حجت الاسلام و المسلمین دکتر مرتضی آقاتهرانی، "انتشارات کتاب یوسف" با فصل بندی مناسب و مجزا به صورت تایپ شده با برنامه word2003-2007در صفحات A4(حداقل 20 و حداکثر 50 صفحه، با فونتB lotusدر اندازه 14 و فاصله خطوط 1.15) در سامانه جشنواره ثبت گردد.

 منابع بخش کتابخوانی و ضوابط رشته های نقد و تلخیص کتاب از طریق سایت معاونت دانشجویی و فرهنگی وزارت بهداشت قابل دسترسی می باشد.

شرکت یک نفر در سه رشته بلامانع می باشد.

 تذکر مهم: در رشته های نقد و تلخیص کتاب، دبیرخانه‌های دانشگاهی و میزبان از پذیرفتن فیزیک آثار معذور بوده و تنها محل رجوع داوران فایل الکترونیکی اثر می‌باشد

 

 
پیوندهای مهم
پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری

پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری

پایگاه اطلاع رسانی دولت

نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری
 
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی
شهید بهشــتی
آدرس : تهران - بزرگراه شهید چمران خیابان یــمن - خیابان شهید اعــرابی جنب بیمارستان آیت الله طالقانی

تلفن : 23871 - 021
پست الکترونیک : info@sbmu.ac.ir
© تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی می باشد.