دوشنبه ٠٤ تير ١٣٩٧ - 
1 2 3
 
منو اصلی
صفحه اصلي > آرشیو اخبار 
 


  چاپ        ارسال به دوست

راهیابی 201 اثر از دانشگاه به مرحله کشوری ششمین جشنواره فرهنگی

 

 

 

به گفته دکتر جوانمرد، مدیر تعالی فرهنگی و فعالیتهای فوق برنامه دانشگاه تاریخ داوری آثار مرحله دانشگاهی که از 19 لغایت 29 خرداد بوده به پایان رسید و آثار برگزیده جهت ثبت در دبیرخانه اجرائی ششمین جشنواره فرهنگی کشور مشخص گردیده است.

مدیر فرهنگی دانشگاه ضمن اعلام این خبر اظهار داشت: آثار اولیه دانشجویان در دانشگاه قریب به 2000 اثر در بخش های هنری، ادبی، کتابخوانی، پژوهشی و فناوری اطلاعات بوده، که از این تعداد بیش از 1650 اثر ثبت قطعی و در سامانه دبیرخانه دائم جشنواره فرهنگی وزارت بهداشت گردیده است که 201 اثر پس از داوری به مرحله کشوری راه پیدا کرد.

شایان ذکر است ثبت این تعداد اثر در دانشگاه طی 5 دوره گذشته تا کنون بی نظیر بوده که از دو جنبه کمی و کیفی قابل توجه می باشد.

دبیر اجرایی ششمین جشنواره فرهنگی در خاتمه از دکتر پیوندی ریاست دانشگاه و دکتر رمضانخانی معاون وقت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه که با حمایتها و مساعدتهای بی دریغ شان باعث رونق این عرصه گردیده اند، تشکر نمود. وی همچنین تلاش های مجدانه کارشناسان فرهنگی و بویژه کانون های فرهنگی دانشجویان، تشکل های اسلامی و خاصه دانشجویان فعال فرهنگی را در شکل گیری این امر بسیار حائز اهمیت برشمرد.

لازم به ذکر است که دبیرخانه اجرایی ششمین جشنواره فرهنگی دانشجویان علوم پزشکی سراسر کشور به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی در معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه مستقر می باشد که آماده پاسخگویی و دریافت نقطه نظرات کلیه عزیزان دانشگاه است.


١٠:٠١ - سه شنبه ١٠ تير ١٣٩٣    /    عدد : ١١٥٤٥    /    تعداد نمایش : ٨٣٠خروج
 
پیوندهای مهم
پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری

پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری

پایگاه اطلاع رسانی دولت

نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری
 
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی
شهید بهشــتی
آدرس : تهران - بزرگراه شهید چمران خیابان یــمن - خیابان شهید اعــرابی جنب بیمارستان آیت الله طالقانی

تلفن : 23871 - 021
پست الکترونیک : info@sbmu.ac.ir
© تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی می باشد.